حمل بار از دبی

حمل بار از دبی

حمل بار از دبی

حمل دریایی از چین و دبی به سمت ایران یکی از رایج ترین و به صرفه ترین شیوه های حمل بار محسوب می شود.  شرکت میداف تجارت جنوب  با توجه به سابقه بالا در امر واردات کالا از چین و برخورداری از دفاتر اختصاصی در شنزن، گوانگجو و دبی با ارسال کانتینرهای استاندارد به انبار محل کالای شما و حمل کانتینر تا ایران اقدام می کند.

اگر شما به دنبال نرخ رقابتی حمل بار از دبی یا خدمات حمل قابل اعتمادی هستید به شما خوش آمد می گوییم.افتخار ما به عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی،به خصوص حمل بار از دبی،کاهش هزینه ها و زمان است.حمل بار از دبی به صورت بار FCL (بار کامل کانتینر)،باLCL (کمتر از بار کانتینر)،حمل هوایی وحمل و نقل دریایی به صورت خرده و کلی تخصص ماست.

در حال حاضر خدمات حمل و نقل دریایی ما به طور کامل،حمل کالا را از هر بندری در چینو دبی به سراسر جهان پوشش می دهد. کارشناسان ما در مورد نیازهای حمل بار از دبی و حمل بار از چین شما را یاری می دهند. تا بهترین الگوی خدمات حمل و نقل  را انتخاب نمایید.تیم حرفه ای ما قادر به ارائه خدماتی با کیفیت مناسب و کمترین هزینه ممکن و مناسب ترین راه حمل بار از دبی به صورت هوایی به سراسر جهان می باشد.

حمل بار از دبی دارای اهمیتی بالا بوده و قابل ذکر است که اهمیت آن کمتر از خرید کالا از چین نمی باشد.لذا از بازرگانان محترم که قصد خرید کالا از دبی وترخیص از امارات و حمل کالا از دبی را دارند تقاضا می شود با ارسال جزئیات بار( پکینگ لیست )به دفتر در ایران،مشاوره لازم را داشته باشند

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *