واردات از چین

واردات از چین

 واردات از چین , تسهیل واردات از چین

چین به عنوان بزرگ ترین قطب تجارت جهان شناخته می شود و واردات کالا از چین به ایران در طی چند دهه گذشته بسیار افزایش یافته است. کشور چین با استفاده از نیروی کار ارزان توانسته تا انواع و اقسام کالاهای مختلف را با قیمت تمام شده پایین به بازار عرض کند و در تمام دنیا نظر اکثر شرکت های بازرگانی واردات کالا را به سمت خود جلب کرده است. سهم وزنی واردات از چین به ایران بر اساس آمار ارئه شده توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۴ معادل ۱۴٫۴۷ درصد و سهم ارزش دلاری آن ۲۵٫۲۲ درصد بوده است. در سال ۱۳۹۵ سهم وزنی واردات کالا از چین ۱۳٫۳۳ درصد و سهم ارزش دلاری آن ۲۴٫۶۲ درصد می باشد. به عبارت دیگر در سال ۹۵ حجم واردات از چین بیش از ۴۴۵۱ هزار تن با ارزش بیش از ۱۰۷۵۳ میلیون دلار بوده است. شرکت بازرگانی میداف تجارت جنوب به عنوان موثر ترین شرکت واردات از چین در کشور به فعالیت پرداخته و منبع یابی در چین و مذاکره و عقد قرار داد و تضمین و بازرسی قرارداد های بازرگانی را به عهده می گیرد.

این ارقام به خوبی بیان گر بزرگی واردات از چین می باشد و می توان نتیجه گرفت که عمده واردات کالا به ایران از چین می باشد و همین حجم بالای واردات از چین باعث شده تا چین عضو پنج کشور عمده اصلی طرف معامله با ایران است.

بازرگانان و شرکت های بازرگانی ممکن است به حسن نیت و اعتبار فروشندگان و تولیدکنندگان چینی اعتماد نداشته باشند و یا بعضا در مواردی دچار مشکل شده باشند، به همین دلیل شرکت ترخیص کار ا با داشتن متخصصان بازرگانی و بازاریابی خود می تواند مذاکرات و مکاتبات را با شرکت های چینی انجام داده و حتی با نیروهای مستقر در شهرهای مهم چین مانند گوانجو، شانتو، پکن و شانگهای جلسات حضوری با فروشندگان و تولیدکنندگان داشته باشد و به کارخانجات و دفاتر آن ها سرکشی کرده تا از صحت و اعتبار آن ها اطمینان یابد. همچنین با دریافت اطلاعات تولیدکننده و فروشنده چینی از اتاق بازرگانی چین و اتاق صنعت معدن چین می تواند حسن اعتبار آن ها را هم مورد بررسی قرار دهد.

چین (واردات از چین)به عنوان بزرگ ترین قطب تجارت جهان شناخته می شود و واردات کالا از چین به ایران در طی چند دهه گذشته بسیار افزایش یافته است. کشور چین با استفاده از نیروی کار ارزان توانسته تا انواع و اقسام کالاهای مختلف را با قیمت تمام شده پایین به بازار عرض کند و در تمام دنیا نظر اکثر شرکت های بازرگانی واردات کالا را به سمت خود جلب کرده است. سهم وزنی واردات از چین به ایران بر اساس آمار ارئه شده توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۴ معادل ۱۴٫۴۷ درصد و سهم ارزش دلاری آن ۲۵٫۲۲ درصد بوده است. در سال ۱۳۹۵ سهم وزنی  از چین ۱۳٫۳۳ درصد و سهم ارزش دلاری آن ۲۴٫۶۲ درصد می باشد. به عبارت دیگر در سال ۹۵ حجم واردات از چین بیش از ۴۴۵۱ هزار تن با ارزش بیش از ۱۰۷۵۳ میلیون دلار بوده است. شرکت بازرگانی میداف تجارت جنوب به عنوان موثر ترین شرکت واردات از چین در کشور به فعالیت پرداخته و منبع یابی در چین و مذاکره و عقد قرار داد و تضمین و بازرسی قرارداد های بازرگانی را به عهده می گیرد.

این ارقام به خوبی بیان گر بزرگی واردات از چین می باشد و می توان نتیجه گرفت که عمده کالا به ایران از چین می باشد و همین حجم بالای واردات از چین باعث شده تا چین عضو پنج کشور عمده اصلی طرف معامله با ایران است.

شرکت میداف تجارت جنوب یک شرکت بازرگانی بوده و با استفاده از تیم مجرب خود خدمات گسترده ای را در زمینه صادرات و واردات کالا به ایران به خصوص واردات از چین ارائه می کند. این شرکت با داشتن نمایندگان مستقر در چین می تواند روند واردات کالا از چین را برای بازرگانان بسیار تسهیل و تسریع نماید.

بازرگانان و شرکت های بازرگانی ممکن است به حسن نیت و اعتبار فروشندگان و تولیدکنندگان چینی اعتماد نداشته باشند و یا بعضا در مواردی دچار مشکل شده باشند، به همین دلیل شرکت میداف تجارت ا با داشتن متخصصان بازرگانی و بازاریابی خود می تواند مذاکرات و مکاتبات را با شرکت های چینی انجام داده و حتی با نیروهای مستقر در شهرهای مهم چین مانند گوانجو، شانتو، پکن و شانگهای جلسات حضوری با فروشندگان و تولیدکنندگان داشته باشد و به کارخانجات و دفاتر آن ها سرکشی کرده تا از صحت و اعتبار آن ها اطمینان یابد. همچنین با دریافت اطلاعات تولیدکننده و فروشنده چینی از اتاق بازرگانی چین و اتاق صنعت معدن چین می تواند حسن اعتبار آن ها را هم مورد بررسی قرار دهد.

شرکت بازرگانی واردات و صادرات میداف تجارتا به عنوان یک شرکت بازرگانی واردات و صادرات کالا خدمات بازرگانی گسترده ای را در زمینه های مختلف همچون مشاوره بازرگانی , اعتبارسنجی فروشنده های خارجی و داخلی، انجام مذاکرات و چانه زنی ها و عقد قرار دادهای دو یا چندجانبه، ثبت سفارش در سامانه جامع تجارت ایران و سامانه ثبتارش، حواله ارز مبادله ای و حمل و نقل و پی گیری کالا ارائه می دهد.

این شرکت بازرگانی به دلیل داشتن نمایندگان معتبر در چین که به زبان ایرانی، چینی و انگلیسی مسلط بوده به بهترین شکل می تواند واردات کالا از چین را انجام داده. این مجموعه با داشتن نمایندگان مستقر در دفاتر خود در چین می تواند عقد قرار داد و مذاکرات خرید کالا و مواد اولیه را بدون ابهام و با حداقل ریسک انجام داده و قراردادهای قانونی و مستحکمی را جهت خرید از چین ببندد.

همچنین این شرکت به عنوان یک شرکت ترخیص کالا داراری کادر مجربی بوده و از میداف تجارت ان و حق العمل کار گمرکی معتبر و قابل اعتماد خود می تواند کالاهای وارداتی را در حداقل زمان از گمرک ترخیص نماید. ترخیص کالا از گمرک فعالیتی تخصصی است و بدون داشتن تجربه و تخصص کافی در آن ممکن است روند ترخیص با مشکل روبه رو شود. شناسایی کد تعرفه کالا، محاسبه حقوق و عوارض گمرکی و ترخیص کالا از گمرک بازرگان، ترخیص کالا از گمرک سمنان، ترخیص از گمرک فرودگاه، ترخیص از گمرک بوشهر و … از جمله خدماتی است که این شرکت به عنوان یک شرکت میداف تجارت ارائه می دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *