10 قانون عالی برای تجارت موفق

10 قانون عالی برای تجارت موفق

10 قانون عالی برای تجارت موفق

اکثر افرادی که علاقمند به یادگیری نحوه تبدیل شدن به سودآور هستند، فقط باید قبل از خواندن عباراتی مانند “برنامه ریزی تجارت خود، برنامه تجارت خود را” و “حفظ ضرر و زیان خود را به حداقل” چند دقیقه آنلاین صرف کنند. برای معامله گران جدید، این نکته های اطلاعاتی به نظر می رسد مانند حواس پرتی از هر گونه توصیه عملی باشد. معامله گران جدید اغلب فقط می خواهند بدانند چطور نمودار خود را تنظیم کنند تا بتوانند عجله کنند و پول بپردازند.

با این حال، برای موفق شدن در تجارت، باید اهمیت و پایبندی به مجموعه ای از قوانینی که تمام انواع معامله گران را هدایت می کند، با انواع حساب های معاملاتی معاملاتی مورد نیاز باشد. هر حکومتی صرفا مهم است، اما هنگامی که با هم کار می کنند، اثرات قوی هستند. بازرگانی با این قوانین می تواند احتمال موفقیت در بازار را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

قانون شماره 1: همیشه از یک طرح تجاری استفاده کنید
یک طرح تجاری مجموعه ای از قوانین است که مشخص می کند ورود، خروج و معیارهای مدیریت پول معامله گر. استفاده از یک طرح تجاری به معامله گران اجازه می دهد تا این کار را انجام دهند، اگرچه تلاش های وقت گیر است.

با استفاده از تکنولوژی امروز، قبل از ریسک کردن پول واقعی، یک ایده تجاری را آزمایش کنید. اعطای مجوز، استفاده از ایده های تجاری به داده های تاریخی، به معامله گران اجازه می دهد تا تعیین کنند که آیا یک طرح تجاری قابل اجرا است یا خیر، و همچنین انتظارات منطق برنامه را نشان می دهد. هنگامی که یک برنامه توسعه یافته است و برآورده شدن بی نظمی نتایج خوبی را نشان می دهد، این طرح می تواند در تجارت واقعی مورد استفاده قرار گیرد. کلید در اینجا این است که به طرح بپیوندد. با توجه به معاملات خارج از طرح معاملاتی، حتی اگر آنها به عنوان برنده شدن برگزار شوند، معاملات ضعیف در نظر گرفته شده و هر گونه انتظار می رود که این طرح ممکن است داشته باشد.

قانون شماره 2: تجارت را مانند یک کسب و کار تحت درمان قرار دهید
برای رسیدن به موفقیت، باید به عنوان یک تجارت کامل یا نیمه وقت معامله کرد – نه به عنوان یک سرگرمی یا کاری. به عنوان یک سرگرمی، جایی که تعهد واقعی برای یادگیری ایجاد نمی شود، تجارت می تواند بسیار گران باشد. به عنوان یک کار، می تواند ناامید کننده باشد، زیرا هیچ مشمعی به طور منظم وجود ندارد. بازرگانی کسب و کار است و هزینه ها، زیان، مالیات، عدم اطمینان، استرس و ریسک را شامل می شود. به عنوان یک معامله گر، شما اساسا یک صاحب کسب و کار کوچک هستید و باید تحقیقات خود را انجام دهید و استراتژیک خود را برای به حداکثر رساندن پتانسیل کسب و کار خود انجام دهید.

قانون شماره 3: استفاده از فناوری به نفع شما
تجارت یک تجارت رقابتی است و می توان فرض کرد که شخصی که در طرف دیگر تجارت قرار دارد، به طور کامل از فن آوری استفاده می کند. سیستم عامل های حسابداری اجازه می دهد تا معامله گران روش های بی شماری برای مشاهده و تجزیه و تحلیل بازار. پیشگیری از بروز هرگونه پول نقد میتواند یک ایده را در مورد داده های تاریخی ذخیره کند، بدون این که به استرس و سرخوردگی نرسد. به روز رسانی بازار با گوشی های هوشمند اجازه می دهد تا ما را به نظارت بر معاملات تقریبا در هر نقطه. حتی تکنولوژی که امروزه ما را به عنوان قاعده پذیرفته است، مانند اتصال به اینترنت با سرعت بالا، می تواند عملکرد تجاری را به میزان زیادی افزایش دهد.

ا استفاده از فناوری به نفع شما، و نگه داشتن جریان با پیشرفت های فن آوری در دسترس، می تواند سرگرم کننده و پاداش در تجارت است.

قانون شماره 4: حفاظت از سرمایه بازرگانی شما
صرفه جویی در پول برای تأمین مالی یک حساب تجاری می تواند طولانی مدت و تلاش زیادی انجام دهد. ممکن است دفعه بعد اطراف آن سخت تر باشد (یا غیر ممکن). مهم است که توجه داشته باشیم که حفاظت از سرمایه تجاری شما معنی ندارد که هیچ معاملاتی را از دست ندهید. همه معامله گران معاملات را از دست می دهند؛ این بخشی از کسب و کار است. حفاظت از سرمایه مستلزم ریسک غیر ضروری و انجام همه کارهایی که می توانید برای حفظ تجارت تجاری خود انجام دهید. (برای کسب اطلاعات بیشتر به مراجعه کنید.
قانون شماره 5: تبدیل به یک دانشجو از بازارهای
آن را به عنوان آموزش مداوم فکر کنید – معامله گران باید هر روز بیشتر تمرکز کنند. از آنجاییکه بسیاری از مفاهیم دانش لازم را لازم دارند، مهم است که به یاد بیاورید که درک بازارها و همه پیچیدگیهای آنها یک فرایند مداوم و مادامالعمر است.

تحقیقات سخت به معامله گران اجازه می دهد تا واقعیت ها را بیاموزند، مانند آنچه که گزارش های اقتصادی مختلف به آن اشاره دارد. تمرکز و مشاهده اجازه می دهد تا معامله گران غریزه را بدست آورند و تفاوت های شان را یاد بگیرند؛ این چیزی است که به معامله گران کمک می کند تا درک کنند که چگونه این گزارشات اقتصادی بر بازار تاثیر می گذارند.
سیاست های جهانی، حوادث، اقتصادها – حتی آب و هوا – همه در بازارهای تاثیر می گذارند. محیط بازار پویا است. بیشتر معامله گران بازار گذشته و فعلی را درک می کنند، بهتر آماده می شوند تا با آینده روبرو شوند.

قانون شماره 6: خطر تنها چیزی است که می توانید از دست بدهید
در قانون شماره 4، من اشاره کردم که بودجه یک حساب تجاری می تواند یک روند طولانی باشد. قبل از اینکه یک معامله گر شروع به استفاده از پول نقد واقعی کند، ضروری است که تمام پول در حساب واقعا مصرف شود. اگر این کار را نکنید، تاجر باید تا زمان صرفه جویی در مصرف آن صرفه جویی کند.
قانون شماره 7: یک روش متدولوژیک بازاریابی مبتنی بر آمار
با در نظر گرفتن زمان برای توسعه یک روش تجارت صوتی، ارزش تلاش دارد. ممکن است وسوسه انگیز باشد که کلاهبرداری های تجاری که در اینترنت رایج هستند، به عنوان “چاپ پول” بسیار آسان است. اما حقایق، نه احساسات و امید، باید الهام بخش توسعه یک طرح تجاری باشند.

معامله گرانی که عجله ندارند یاد بگیرند معمولا زمان بیشتری را صرف مرور تمام اطلاعات موجود در اینترنت می کنند. این را در نظر بگیرید: اگر شروع به کار جدید کنید، بیش از حد احتمال دارد که حداقل یک یا دو سال قبل در یک کالج یا دانشگاه تحصیل کنید تا بتوانید حتی برای یک موقعیت در زمینه جدید درخواست بدهید. انتظار می رود که یادگیری چگونگی تجارت تقاضای حداقل همان زمان و تحقیق و تحقیق را انجام دهد.

قانون شماره 8: همیشه یک ضرر متوقف کنید
از دست دادن توقف یک مقدار از پیش تعیین شده از خطر است که یک معامله گر مایل به قبول در هر تجارت است. از دست دادن توقف می تواند یک مقدار یا درصد دلار باشد، اما به هر حال، در معرض فروش قرار می گیرد. استفاده از توقف ضرر می تواند برخی از احساسات را از تجارت، از آنجایی که ما می دانیم که ما تنها مقدار X در هر تجارت خاص را از دست می دهیم.

نادیده گرفتن توقف ضرر، حتی اگر آن را به تجارت برنده منجر شود، عمل بد است. در صورتيکه در معرض توقف ضرر و در نتيجه از دست دادن تجارت باشد، در صورتيکه در قواعد بازرگاني قرار دارد، باز هم خوب است. در حالی که ترجیح دادن خروج از همه معاملات با سود، واقع گرایی نیست. استفاده از توقف ضرر محافظتی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که ضرر و زیان ما محدود است.
قانون شماره 9: بدانید زمانی که تجارت را متوقف کنید
دو دلیل برای توقف تجارت وجود دارد: یک طرح تجاری بی اثر و یک معامله گر بی اثر.

یک طرح تجاری بی اثر، زیان های بسیار زیادی را نسبت به آزمایشات تاریخی پیش بینی می کند. ممکن است بازارها تغییر کرده باشند، نوسانات موجود در یک معامله خاص معامله ممکن است کاهش یابد، یا برنامه معاملاتی به سادگی انجام و انتظار نمی رود. یکی از مزایای بیکاری و کسب و کار باقی می ماند. شاید زمان آن باشد که برنامه تجارت مجددا ارزیابی شود و چندین تغییر ایجاد کند یا برای شروع یک طرح تجاری جدید. یک طرح تجاری ناموفق یک مشکل است که باید حل شود. این لزوما پایان تجارت تجاری نیست.

معامله گر بی اثر کسی است که قادر به پیروی از طرح تجاری خود نیست. استرسورهای خارجی، عادت های بد و فقدان فعالیت بدنی می توانند به این مشکل کمک کنند. معامله گرانی که در معرض رقابت نبوده اند، باید برای حل هر مشکلی شخصی از جمله سلامت یا استرس و یا هر چیز دیگری که باعث می شود تا معامله گران موثر باشد، در نظر گرفته شود. پس از هر گونه مشکلی و چالش های مورد رسیدگی، معامله گر می تواند از سر بگیرد.

قانون شماره 10: بازاریابی در چشم انداز
مهم است که در هنگام خرید، بر روی تصویر بزرگ متمرکز شوید. از دست دادن تجارت نباید ما را متعجب کند – این بخشی از تجارت است. به همین ترتیب، تجارت برنده تنها یک قدم در مسیر تجارت سودآور است. این سود تجمعی است که تغییر می کند. هنگامی که یک معامله گر به عنوان بخشی از کسب و کار، برنده ها و ضررهای خود را می پذیرد، احساسات تاثیری کمتر بر عملکرد تجاری خواهند داشت. این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم در مورد یک تجارت بسیار پررونق هیجان زده شویم، اما ما باید در نظر داشته باشیم که تجارت از دست رفته دور نیست.

تعیین اهداف واقع بینانه، بخش مهمی از حفظ تجارت در چشم انداز است. اگر یک معامله گر یک حساب معاملاتی کوچک داشته باشد نباید انتظار داشته باشد که درآمد عظیمی داشته باشد. بازگشت 10٪ از حساب 10،000 دالر کاملا متفاوت از بازده 10٪ در حساب معاملاتی 1،000،000 دلار است. با آنچه که دارید، کار کنید و محتاطانه باقی بمانید.

نتیجه
درک اهمیت هر کدام از این قوانین تجاری و نحوه همکاری آنها می تواند به معامله گران کمک کند تا تجارت تجاری قابل قبول را ایجاد کنند. بازرگانی کار سختی است و معامله گرانی که نظم و صبر را برای پیروی از این قوانین دارند می توانند شانس موفقیت خود را در عرصه بسیار رقابتی افزایش دهند.

شرکت میداف تجارت جنوب ارایه دهنده به روز ترین مقالات گمرکی و مقالات بازرگانی و مقالات اقتصادی می باشد.امید است این مقالات به روز مورد پسند شما دوستان قرار گیرد.همچنین این شرکت اعلام کننده ترخ رسمی ارز گمرک و نرخ ارز گمرک از طریق سایت رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران می باشد.

انتشار با ذکر ادرس سایت و منبع بلا مانع است

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *