6 شاخص بهبود اقتصادی

6 شاخص بهبود اقتصادی

6 شاخص بهبود اقتصادی

نکته جالب این است که هر گونه بحث طولانی در مورد بازار سهام می شود بدون توجه نظریه اقتصادی بدست می آید. از اوایل سال 2018، می توان گفت که اقتصاد به میزان مشخصی از رکود سال 2008 بهبود یافته است.
مسئله ای که در حال حاضر مورد توجه تحلیلگران قرار گرفته این است که یا ثروت فعلی پایدار باشد یا گوشه ای دیگر ورشکستگی وجود داشته باشد.
با توجه به اینکه اقتصاد دانان در تلویزیون های تجاری مصاحبه هایی انجام دادند بنظر می رسد با مخالفت هایی مواجهه هستند. چه چیزی باید یک سرمایه گذار منظم انجام دهد؟ فقط یک نگاه اقتصادی به دنبال چیست؟ این شاخص های اقتصادی برای نشانه های بهبودی را دنبال کنید.
اشتغال/استخدام
چیزهایی مانند «بازسازی بیکاری» وجود دارد، جایی که فعالیت اقتصادی به اندازه کافی برای کسب و کار مجددا حرکت می کند اما برای جذب استخدام کافی نیست.
با این حال، در بسیاری از موارد دیگر، سرمایه گذاران حق دارند که اقتصاد را بهبود بخشیده و مردم را به کار بازگردانند. پس از آن نرخ بیکاری گزارش شده توسط ناظران اغلب به میزان زیادی اهمیت می یابد. با این حال، توجه داشته باشید که داده های بیکاری در مراحل اولیه بهبودی همیشه قابل اعتماد نیستند – استفاده از روش آماری روش حذف کسانی است که از جستجوی کار خودداری کرده اند، اما زمانی که یک بازیابی مناسب و قابل قبول انجام می شود،به نظر می رسد، برخی از این افراد تجربیات خود را مورد تحقیق قرار میدهند و بار دیگر شمارش آنها در میان بیکاران است.

حقوق و دستمزد non- farmیکی دیگر از اقدامات ارزشمند است – این به معنای آن است که تا حدودی چه تعداد افراد شرکت ها استخدام می شوند. سرمایه گذاران همراه با تعداد افرادی که از حقوق و دستمزد اضافه شده اند (یا کم می آورند) می توانند ببینند که این کارگران در حال رفتن هستند و در آن دستمزد در حال افزایش است.
سرمایه گذاران همراه با تعداد افرادی که از لیست حقوق و دستمزد اضافه شده اند (یا کم ده اند) می توانند ببینند که این کارگران در حال رفتن هستند و در عین حال حقوق یا دستمزد در حال افزایش است.

سرمایه گذاران همچنین می توانند با شاخص هایی نظیر نرخ بیکاری و حقوق و دستمزد non-farm
از فهرست کمتر شناخته شده ASA Staffing Index استفاده کنند. این شاخص فعالیت در صنایع موقت را اندازه گیری می کند؛ اغلب هنگامی که کارفرمایان در پی اضافه کردن کارگران هستند، ابتدا کارگران موقت را اضافه می کنند تا از تعهدات و هزینه های اضافه کردن کارمندان تمام وقت قبل از تأیید کسب و کار بهبود یابد. به همین ترتیب، یک شاخص استخدامی ASA صعود می تواند نشان دهد که بهبودی در حال انجام است.

هزینه های مصرف کننده
اقتصاد ایالات متحده از هزینه مصرف کنندگان هدایت می شود. در نتیجه، تصور تصادفی که هزینه های مصرف کننده را افزایش نمی دهد، دشوار است. در دراز مدت، مصرف کنندگان ممکن است متوجه باشند که باید بیشتر ذخیره کنند و کمتر هزینه کنند، اما این نوع بازسازی در یک و نیم ساعت اتفاق نمی افتد. به دنبال مصرف کنندگان باز کردن کیف پول خود را به عنوان نشانه ای از بهبود است.

تمایلات مصرف کننده
شاید این به معنای قدرت تفکر مثبت است، اما شاخص های احساسات مانند شاخص اعتماد مصرف کننده (CCI) و شاخص اعتماد مصرف کننده میشیگان به نظر می رسد که بیشتر با واقعیت ارتباط دارد. این نظرسنجیها از مردم میپرسند که چه نظر یا احساسی نسبت به به اقتصاد در آینده نزدیک دارند.
و در نهایت، احساسات تا حدودی از نبوت خود به انجام می رسد؛ اگر یک درامد پایدار از چگونگی بدی وجود داشته باشد، مردم معمولا در عادات هزینه خود محافظه کارانه تر می شوند. هزینه های کمتری پس از آن بیشتر یا کمتر باعث می شود نرم افزار اقتصادی رخ دهد. با این حال، هنگامی که مردم خوش بین هستند، احتمال بیشتری دارند که پولشان را بپردازند، کسب و کارهای کوچک را شروع یا گسترش دهند، و در غیر این صورت به کارهایی که برای رشد اقتصادی مناسب هستند، عمل کنند.

شاخص های تجاری
چگونگی مصرف مصرف کنندگان در مورد اقتصاد، خیلی خوب و خوب است، اما باید با خوش بینی و انعطاف پذیری در جامعه کسب و کار هماهنگ باشد. شاخص مدیریت خرید (PMI) بررسی می کند که آیا کسب و کار ها سفارشات جدید، سطوح تولید بالاتر، تحویل به موقع از تامین کنندگان و افزایش موجودی و اشتغال، در همه مناطق که بهبود خود را نشان می دهد، نشان می دهد.

با این حال، حسابداری سخت تر است زیرا بسیاری از کسب و کارها به دنبال کاهش میزان موجودی قبل از تعهد به گسترش تولید هستند. این نارضایتی اغلب در بازتولید اقتصادی اولیه رخ می دهد، زیرا شرکت ها نمی خواهند از دست زدن به نوبه خود در اقتصاد (و اجازه دادن به رقبا خود را به دست آوردن سهم)، اما آنها هم نمی خواهند خود را بیش از حد گسترش دهد.
وام بانکی
در حالی که شرکت های عمومی کاملا وابسته به بانک ها برای رشد کسب و کار خود نیستند، اکثر کسب و کارهای کوچک غیر عمومی هستند. بدون واریز وام های جدید، کسب و کارهای کوچک رشد نمی کنند و بدون آن رشد کار اشتغال و بهبود پایدار دشوار است.

فدرال رزرو اطلاعات منظمی در مورد فعالیت وام های بانکی فراهم می کند و سرمایه گذاران نیز ممکن است به فهرست Thomson Reuters / PayNet Small Business Collocation جدید نگاه کنند تا ببینند آیا کسب و کارهای کوچک به دنبال (و کسب) بودجه برای گسترش کسب و کار خود هستند.

فعالیت حمل و نقل
فعالیت های حمل و نقل کمی بیشتر از سایر شاخص ها سخت است، اما ایده اصلی ساده است – از آنجایی که اکثر مردم چیزهایی را که از “جایی دیگر” به دست می آیند، فعالیت اقتصادی کلی با حرکت کالاها در سرتاسر قاره ارتباط دارد. شاخص های قابل توجه در اینجا عبارتند از: شاخص بار حمل و نقل Cass و شاخص بارگیری کامیون ایالات متحده آمریکا. (این شاخص می تواند بینش را به رشد اقتصادی و تولید ارائه دهد، اما منتقدین آن را دارند.

خط پایین/ نکته آخر
هیچ کدام از این شاخص ها محفوظ از خطا نیستند، یا حتی همه چیز که در انزوا مفید است. هر چرخه اقتصادی کمی متفاوت از دوره های قبلی است، بنابراین سرمایه گذاران باید به طور خودکار از قوانین قدیمی به داده های جدید مراقب باشند. مقدار مشخصی از حس مشترک است که باید سرمایه گذاران را هدایت کند. رشد اقتصادی به این معنی است که افزایش تولید، افزایش مصرف (یا صرفه جویی)، افزایش اشتغال و افزایش فعالیت در زمینه هایی مانند ساخت و ساز و حمل و نقل، معنی می دهد. با نگاه دقیق به اینکه آیا کسب و کار ها برای رشد آماده می شوند، چه مصرف کنندگان در مورد هزینه های خود احساس راحتی می کنند، و اینکه آیا پول و کالاها از طریق اقتصاد حرکت می کنند، سرمایه گذاران می توانند احساس کنند که آیا بازده بعدی واقعی است یا نه.

سرمایه گذاران دیگر چه می دانند؟
اگر به نظر می رسد که شما همیشه به حزب دیر می کنید وقتی که بازار در حال نوسان است، این به این دلیل است که سرمایه گذاران دیگر شما را به خبر می اندازند. هر روز صبح و بعد از بسته شدن بازار، آخرین اطلاعات و تجزیه و تحلیل در صندوق پستی خود را در اختیار داشته باشید. اگر از معاملات روزانه خسته شده اید و به دنبال یک لبه/مرز هستید پس چرا به صورت رایگان ثبت نام نکنید و روز خود را بهتر بشناسید و آمادگی خود را در بازار قرار دهید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *